A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 272

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/opencolor/ftp/ocs/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 30

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/opencolor/ftp/ocs/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 30

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/opencolor/ftp/ocs/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method Lex_Parser::inject_noparse() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: libraries/Template.php

Line Number: 302

Marketing Reklama | Często zadawanie pytania | OpenColor Studio

Skanowanie
Archiwizacja

 • slajdy
 • negatywy
 • fotografie, zdjęcia
 • płyty szklane
 • nietypowe formaty
czytaj więcej...

Projektowanie
graficzne WEB i DTP

 • katalogi, foldery, ulotki
 • logotypy, wizytówki
 • bannery, roll-upy
 • strony www, bannery net
 • grafika internetowa
czytaj więcej...

Foto albumy
Foto projekty

 • skanowanie
 • retusz
 • indywidualna grafika
 • własne teksty
 • dowolne formaty
czytaj więcej...

Marketing Reklama


(ang. Search Engine Optimization) czyli optymalizacja dla wyszukiwarek (inaczej pozycjonowanie) są to działania mające na cel Dzięki wysokim pozycjom zapewniamy stronie ruch oraz nowych użytkowników. Strony niezgodne bez optymalizacji SEO najprawdopodobniej zostaną pominięte lub też będą wyświetlane na  końcu wyników wyszukiwania.

Standardowy europejski pakiet form reklam online:

468 × 60 

 

 Traditional Banner

 

120 × 600 

 

 Skyscraper

 

160 × 600

 

 UAP Wide Skyscraper

 

180 × 150 

 

 UAP Rectangle

 

300 × 250

 

 UAP Medium Rectangle

 

728 × 90

 

 UAP Super Banner

 

 

Universal Ad Package: 

Rectangles and Pop-Ups

300 × 250

 

 Medium Rectangle

 

250 × 250

 

 Square Pop-Up

 

240 × 400

 

 Vertical Rectangle

 

336 × 280

 

 Large Rectangle

 

180 × 150

 

 Rectangle

 

 

Banners and Buttons

468 × 60

 

 Full Banner

 

234 × 60

 

 Half Banner

 

88 × 31

 

 Micro Bar

 

120 × 90

 

 Button 1

 

120 × 60

 

 Button 2

 

120 × 240

 

 Vertical Banner

 

125 × 125

 

 Square Button

 

728 × 90

 

 Leaderboard

 

 

Skyscrapers

160 × 600

 

 Wide Skyscraper

 

120 × 600

 

 Skyscraper

 

300 × 600

 

 Half Page Ad

 

 

Sam decydujesz, jaki budżet przeznaczasz na kampanię. W chwili, kiedy budżet zostanie wyczerpany Twoje reklamy po prostu przestaną się wyświetlać. W każdej chwili również możesz go zmienić.
FanPage to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Umożliwia zdobycie nowych klientów -Twoje produkty i usługi  są widoczne i dostępne dla większej liczby osób. Prowadzenie kampanii reklamowej opierającej się na Facebooku polega na kompleksowym wykonaniu strony FanPage, ( m.in. projekt graficzny, uzupełnienie profilu i konfigurację), prowadzeniu strony; dodawaniu treści, rozmowy z fanami i moderacji dyskusji na profilu. Ppoponujemy również obsługę konkursów i akcji promocyjnych, które przyciągają i angażują użytkowinków Facebook'a.
Google+ jest serwisem społecznościowym firmy Google. Umożliwa integracje z innymi popularnymi narzedziami Google jak: Gmail, YouTube czy Picasa.

 

 1. tradycyjny baner internetowy- reklama graficzna, umieszczana na stronach internetowych, mająca za zadanie nakłonić odwiedzającego do kliknięcia i przejścia na reklamowany serwis. Banery mogą być statyczne lub animowane, standardowy rozmiar banera to 468x60 pikseli. Baner jest jedną z najstarszych form reklamy w internecie, pierwszy baner powstał w 1994 roku. 
   
 2. baner rozwijany- to niewielki element graficzny, który powiększa się w momencie najechania na niego kursorem myszki, ukazując większa reklamę. 
   
 3. baner śródtekstowy- to element graficzny, stanowiący reklamę, umieszczany w środku tekstu, w ten sposób że czytelnik zmuszony jest zwrócić uwagę na reklamę (chcąc ją omiąć wzrokiem). 
   
 4. przyciski - buttony - to reklama graficzna umieszczana na stronach internetowych, w przeciwieństwie jednak do banerów, na których umieszcza się treści nakłaniające do kliknięcia, na przycisku przeważnie umieszcza się logo firmy. Rozmiary przycisków są znacznie mniejsze od rozmiarów banerów, wahają się w granicach 100x100 pikseli. 
   
 5. billboard - to poziomy element graficzny lub tekstowy umieszczany na górze strony, przeważnie zajmujący całą jej szerokość. 
   
 6. skyscraper - to pionowy element graficzny lub tekstowy umieszczany w bocznej kolumnie strony. 
   
 7. pop-up (ang. pojawić się) - wyskakujące okienko reklamowe, przeważnie samo w sobie stanowiące małą stronę www o mniejszych rozmiarach niż oglądana strona. Okienko to otwiera się momencie ładowania się strony i w założeniu ma stać się aktywnym oknem (przed właściwym oknem przeglądarki). 
   
 8. pop-under - podobnie jak pop-up jest to okienko reklamowe, różnica polega na tym, że pop-under otwiera się w tle, pod właściwym oknem przeglądarki. 
   
 9. pop-exit - to także okienko reklamowe, lecz w przeciwieństwie do poprzednich otwiera się w momencie opuszczania strony przez użytkownika. 
   
 10. transitional pop-up - przejściowe okienko pop-up pojawiające się na kilkanaście sekund w momencie ładowania się strony. 
   
 11. brandmark - element graficzny podobny do pop-up, lecz będący częścią danej strony, a nie osobnym oknem. Brandmark zasłania treść strony, może mieć dowolny kształt, posiada znak x wyłączający reklamę. 
   
 12. kick ad - w funkcjonalności podobny do brandmark, z tą różnicą, że kliknięcie na znakx przenosi nas do reklamowanego serwisu

Kampania banerowa polega na wykorzystaniu elementów graficznych (obrazków, animacji, zdjęć, gifów, flashy, haseł – w formatach .jpg, .gif, .swf) do przekierowania na inna stronę www. Jest to jedna z najpopularniejszych metod reklamy w interecie. Pozwala dotrzećdo ogromnej ilości odbiorców, buduje oraz wzmacnia, w sród nich  śmiadomość marki. 

Rekmama banerowa może przybierać różne formy:

-tradycyjny baner reklamowy (najczęsciej468x60pikseli)

-billboard (700x100pikseli)

-skyscraper (120x600pikseli)

-mediabreak (reklama pełnoekranowa)

-pop-up baener (baner wyskakujący)

- projekt graficzny

- cięcie layoutu,

- przygotowanie szablonu

- wdrożenie systemu zarządzania treścią

- wstępna optymalizacja seo

- pozycjonowanie

- integracja z portalami społecznościowymi

Powrót

Kategorie


Nie możesz znaleźć czego poszukujesz? Wybierz jedną z kategorii poniżej.