A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 272

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/opencolor/ftp/ocs/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 30

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/opencolor/ftp/ocs/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 30

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/opencolor/ftp/ocs/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method Lex_Parser::inject_noparse() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: libraries/Template.php

Line Number: 302

Strony internetowe | Często zadawanie pytania | OpenColor Studio

Skanowanie
Archiwizacja

 • slajdy
 • negatywy
 • fotografie, zdjęcia
 • płyty szklane
 • nietypowe formaty
czytaj więcej...

Projektowanie
graficzne WEB i DTP

 • katalogi, foldery, ulotki
 • logotypy, wizytówki
 • bannery, roll-upy
 • strony www, bannery net
 • grafika internetowa
czytaj więcej...

Foto albumy
Foto projekty

 • skanowanie
 • retusz
 • indywidualna grafika
 • własne teksty
 • dowolne formaty
czytaj więcej...

Strony internetowe


SKLEP STANDARD (cena 2000zł) zwiera:
 
1. Podział na kategorie (wielopoziomowe, bez ograniczeń)
 
2. Koszyk
 
3. Rejestracja użytkowników
 
4. Historia stanu zamówienia
 
5. Stan magazynowy
 
6. Galerie zdjęć dla produktów
 
7. Atrybuty (opis) produktów (dane tech, zmienna wartość)
 
8. Opcje produktów (do wyboru, kolor, rozmiar – stała wartość)
 
9. Różne sposoby dostaw
 
10. Możliwość dodawania stron, bloga itp.
 
Własna domena to ważny element kreacji wizerunku firmy. Promocja firmy jest skuteczniejsza i przynosci wymierne rezultaty gdy firma posiada własny adres internetowy, związany z jej nazwą lub działalnością.
Posiadanie strony internetowej wiąże się z koniecznością opłat za jej utrzymanie (odnowienie). Opłaty te są zróżnicowane i wahają się od 50 do 150zł za rok w zależności od tego gdzie wykupimy hosting i domenę.
Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być przejrzysta – tak aby  najważniejsze elementy wpływające na działania użytkownika były odpowiednio wyeksponowane.  Grafika powinna być przyciągająca, ale nie można zapominać o tym aby wyglądem nawiązywała do tematyki strony, bądź profilu działalności firmy.
Najważniejszym elementem strony internetowej jest oczywiście strona główna. Należy jej poświęcić najwięcej uwagi, ponieważ od niej w głównej mierze zależy czy odwiedzający zechce na niej pozostać dłużej. Istotnym elementem jest również nawigacja 
Niemożna też pominą istotnego elementu stron internetowych jakimi są teksty na niej obecne. Poza oczywistą rzeczą iż muszą być jasne i spójne powinny również być odpowiednio przygotowane, zoptymalizowane również pod kątem np. pozycjonowania.
Warto na stronie zamieszczać zdjęcia, które często ożywiają stronę, sprawiają iż jest ona bardziej interesująca dla osoby odwiedzającej.
 
Na nasz zespół składają się zarówno kreatywni graficy  jak i doświadczeni programiści. Dzięki temu nasze projekty zawsze wyróżniają  się oryginalną, ciekawą grafiką i jednocześnie od strony technicznej działają perfekcyjnie.
Zdjęcia wybierane do publikacji na stronie internetowej powinny być zapisane w  formacie .jpg lub .png i rozdzielczości nie większej niż 72dpi. 
Zakładanie strony internetowej powinno się zacząć od dokładnego przemyślenia czemu ma służyć strona, jaki jest cel jej powstania, jak będzie później rozwijana i promowana. Gdy już znamy cel strony WWW możemy łatwiej i precyzyjniej określić jej zawartość i zebrać materiały niezbędne do jej uruchomienia. Najczęściej są to odpowiednio dobrane i przygotowane  teksty i zdjęcia. Należy tez pamiętać o wykupieniu odpowiedniego serwera i profesjonalnej domeny.
Tak! Dzięki naszemu autorskiemu systemowi CMS (ang. Content Management System) nie będziesz potrzebował sztabu ludzi do aktualizacji i rozbudowywania swojej strony internetowej. Nasz system CMS pozwala w prosty i przystępny sposób tworzyć nowe aktualności, dodawać zdjęcie do galerii lub edytować inną treść stron. 

Tworzenie stron internetowych to proces, którego czas realizacji zależy od stopnia skomplikowania projektu. Proste strony 'wizytówki' to kwestia 2-3dni roboczych. Bardziej skomplikowane witryny:portale,serwisy to czas nawet około 2-3tygodni.

Powrót

Kategorie


Nie możesz znaleźć czego poszukujesz? Wybierz jedną z kategorii poniżej.